0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۲
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Manchester United
۰
۱
Leeds United
inprogress
۲۳:۳۰
World
FIFA Club World Cup
Al Ahly Cairo
۰
۲
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Gol Gohar
۱
۱
Mes Kerman FC
Finished
۱۶:۰۰
Havadar SC
۰
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Zob Ahan
۱
۱
Malavan
Finished
۱۵:۰۰
Sanat Naft
۱
۲
Perspolis Teheran
Finished
۱۸:۰۰
France
Coupe de France
Olympique Marseille
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Olympique Lyonnais
۳
۲
OSC Lille
Finished
۲۰:۴۵
A.J. Auxerre
۲
۳
Rodez Aveyron
Finished
۲۰:۴۵
Vierzon
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۰:۴۵
FC Toulouse
۳
۱
Stade de Reims
Finished
۲۰:۴۵
Paris FC
۱
۲
Annecy FC
Finished
۲۰:۴۵
Angers SCO
۱
۲
FC Nantes
Finished
۲۰:۴۵
Germany
DFB Pokal
VfL Bochum
۰
۰
Borussia Dortmund
inprogress
۲۳:۱۵
FC Nurnberg
۲
۱
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
۰
۰
NEC Nijmegen
inprogress
۲۳:۳۰
PSV Eindhoven
۳
۱
FC Emmen
Finished
۲۱:۱۵
SV Spakenburg
۱
۰
Katwijk
inprogress
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Akhdoud
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۱۶:۳۰
Ohod Madinah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۶:۴۰
Al-Orubah
۰
۱
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
England
FA Cup
Sunderland
۰
۱
Fulham
inprogress
۲۳:۱۵
Finland
Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۵
۲
FC Lahti
Finished
۱۴:۰۰
Cyprus
1. Division
Pafos FC
۱
۰
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Kuwait
۲
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Cruzeiro MG
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۴:۰۰
Athletic Club MG
۱
۱
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA Youth League
Panathinaikos U19
۰
۱
Porto U19
Finished
۲۰:۳۰
MTK Budapest U19
۰
۱
AFC Ajax U19
Finished
۲۰:۳۰
AZ Alkmaar U19
۵
۰
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۲۰:۳۰
FC Rukh Lviv U19
۲
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
Genk U19
۱
۰
Juventus U19
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Division 1
USM Alger
۳
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
Bahrain
Premier League
Sitra
۱
۰
Al-Muharraq
Finished
۱۸:۱۵
Al Riffa
۳
۰
Bahrain SC
Finished
۱۸:۱۵
Al-Ahli Manama
۱
۰
East Riffa
Finished
۲۱:۱۵
Tunisia
Ligue 1, Group A
Esperance Tunis
۲
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
ES Sahel
۰
۲
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۲
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Baiano 1
Jacobinense EC
۰
۲
Juazeirense
Finished
۰۱:۴۵
Itabuna BA
۱
۱
Doce Mel
Finished
۰۴:۰۰
Australia
A-League Women
Western United FC (W)
۰
۲
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
Hungary
Hungary Cup
Erzsebeti SMTK
۰
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
۱
۵
Paksi FC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۲
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۵:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۱
Debreceni VSC
inprogress
۲۱:۳۰
Ivancsa Kse
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Famalicao
۲
۰
Belenenses
inprogress
۲۲:۱۵
Mexico
Liga de Expansion
Cimarrones de Sonora
۰
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
Raya2 Expansion
۲
۰
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۱
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۵
Cancun FC
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
India
I-League
Neroca FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Real Kashmir FC
۴
۲
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۲:۰۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Hadera
۱
۰
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۱:۱۵
Thailand
FA Cup
Phrae United
۲
۱
Prime Bangkok
Finished
۱۳:۳۰
Uthai Thani FC
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۲
۱
Sisaket United
Finished
۱۳:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۴
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Phitsanulok FC
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Ratchasima
۵
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Pernambucano 1
Caruaru City FC
۲
۳
Maguary PE
Finished
۲۱:۳۰
Afogados da Ingazeira
۰
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Amazonense
Manaus FC
۰
۰
Rio Negro AM
inprogress
۲۳:۰۰
Manauara EC AM
۰
۰
Princesa Solimoes
inprogress
۲۳:۰۰
Scotland
Premier League Women
Aberdeen (W)
۰
۱
Dundee United WFC (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Hearts (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Celtic FC (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Partick Thistle (W)
۰
۰
Hamilton Academical FC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Primavera Cup
Fiorentina U19
۱
۰
Atalanta U19
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U23 League
Maritimo U23
۳
۰
Rio Ave U23
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۸:۳۰
Portimonense U23
۱
۱
Leixoes U23
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۲
۱
CD Mafra U23
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Shakhtar Donetsk
۴
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Hadamar
۳
۵
TUS Koblenz
Finished
۲۱:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۳۰
FC Paradiso
۳
۱
FC Mendrisio-Stabio
inprogress
۲۲:۰۰
Niedernhausen 1913
۲
۳
FC Eddersheim
inprogress
۲۲:۰۰
CSA Steaua Bucuresti
۴
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
FK Riteriai
۳
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۳:۳۰
CS Soimii Lipova
۲
۳
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
GKS Jastrzebie
۲
۲
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
Negeri Sembilan
۲
۰
Perak
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping
۱
۲
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۳
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۰۰
NK Granicar Zupanja
۱
۴
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۹:۳۰
Brabrand IF
۲
۰
Young Boys FD
Finished
۲۰:۰۰
Piast Zmigrod
۱
۱
Polonia Nysa
Finished
۲۰:۳۰
Sokol Hostoun
۲
۵
FK Chlumec
Finished
۲۰:۴۵
Nurnberg II
۶
۲
DJK Gebenbach
Finished
۲۱:۰۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۱
TSG Weinheim
inprogress
۲۲:۰۰
Borussia Freialdenhoven
۲
۱
SV Helpenstein
inprogress
۲۲:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۲:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۲
Kustosija
Finished
۱۳:۳۰
FC Minsk
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۴:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۴
Kakheti Telavi
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava B
۴
۴
SK Kvitkovice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trajal
۲
۰
Buducnost Popovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac
۲
۱
FK Omladinac Novi Banovci
Finished
۱۵:۳۰
Landskrona Bois
۱
۰
B93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
FK Skopje
۱
۳
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
SK Lisen
۲
۲
MFK Kosice
Finished
۱۶:۳۰
FC Petrzalka 1898
۱
۲
ASV Siegendorf
Finished
۱۸:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۴
۱
SR Donaufeld
Finished
۲۰:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۲
۰
FC Normannia Gmund
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۱
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Internazionale Milano (W)
۴
۴
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۳
۰
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores
Sport Huancayo
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Kenya
Premier League
Ulinzi Stars
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Kariobangi Sharks
۱
۳
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Gor Mahia
۲
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
Kenya Police FC
Finished
۱۳:۳۰
Mathare United
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۴۵
World
Premier League International Cup
Everton U21
۰
۰
GNK Dinamo Zagreb U21
inprogress
۲۲:۳۰
Brighton & Hove Albion U21
۰
۰
Sparta Prague U21
inprogress
۲۳:۰۰
Crystal Palace U21
۱
۱
SC Braga U21
inprogress
۲۲:۳۰
Vietnam
V-League
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
Da Nang
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۳:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
Portugal
Taca da Liga Women
Sporting (W)
۰
۰
SL Benfica (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Famalicao (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Dundee FC
۱
۰
Raith Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
Spain
Primera Division Women
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۱
Real Madrid (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD Municipal Grecia
۳
۴
Guadalupe FC
Finished
۲۰:۳۰
CS Herediano
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
India
Indian Super League
East Bengal FC
۳
۳
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group B
Rejiche
۰
۲
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۲
۲
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۲
۳
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۳
۴
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Poland U19
۳
۲
Czech Republic U19
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Brasiliense
Capital Brasilia CF
۰
۰
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۰۰
SE Gama
۰
۱
Real FC
Finished
۲۱:۳۰
Ceilandia EC
۲
۰
Paranoa EC
inprogress
۲۲:۰۰
Qatar
Reserve League
Al Rayyan SC U23
۳
۲
Al-Shamal U23
Finished
۱۸:۳۰
England
League Cup Women
Arsenal (W)
۰
۰
Manchester City (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Belgium
First Amateur Division
Royal Antwerp II
۰
۱
KVV Thes Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
URSL Vise
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Independiente FSJ
۱
۰
Aruko Sports Brasil
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A2
Juventus SP
۱
۲
Comercial SP
Finished
۲۱:۳۰
Monte Azul SP
۱
۳
Primavera SP
Finished
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۱
۳
AA Ponte Preta
Finished
۲۱:۳۰
South Africa
NedBank Cup
Supersport United
۱
۲
Dondol Stars FC
Finished
۲۱:۰۰
Sekhukhune United
۶
۰
Liver Brothers
Finished
۲۱:۰۰
Cameroon
Elite One
Eding Sport FC
۱
۰
Cotonsport de Garoua
Finished
۲۰:۳۰
Azerbaijan
1. Division
Qarabağ FK II
۱
۲
Araz FK
Finished
۱۳:۳۰
Zaqatala
۲
۲
Moik Baku
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Giana Erminio
۰
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۱
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۰
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۰
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۰
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۳۰
AC Pistoiese
۲
۰
AC Prato
inprogress
۲۲:۱۵
Kenya
Super League
Mombasa Elite
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۱۵
Mara Sugar FC
۱
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Vihiga United
۲
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
RANS Nusantara
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
Dewa United FC
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
Solomon Islands
S-League
Honiara City FC
۱
۴
Solomon Warriors FC
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Cearense 1
FC Atletico Cearense
۱
۱
Maracana EC
Finished
۰۴:۰۵
Ceara CE
۲
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۵
Caucaia
۲
۰
Pacajus
Finished
۰۴:۰۵
Iguatu CE
۲
۱
Ferroviario
Finished
۰۴:۰۵
Colombia
Primera B
FC Leones
۱
۱
Boca Juniors Cali
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Carioca 1
Nova Iguacu FC
۰
۲
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۴۰
England
Central Reserve League
Huddersfield Reserves
۰
۳
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
England
Championship Women
Bristol City (W)
۲
۱
London City Lionesses (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Germany
Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۰
۰
OSC Bremerhaven
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga North
Teutonia Ottensen
۴
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۲:۰۰
Malta
FA Trophy
Pieta Hotspurs FC
۰
۱
San Gwann FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Balzan
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۹:۳۰
Wales
Cymru North
Mold Alexandra
۰
۰
Holywell
inprogress
۲۳:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Clausura grp. B
Escorpiones de Belen
۰
۰
Consultants Desamparados
inprogress
۲۲:۳۰
Belgium
Super League Women
Standard Liege (W)
۱
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 1
Barra FC
۱
۱
Avai
inprogress
۲۳:۰۰
Liberia
FA Cup
Gardnersville FC
۱
۱
Tony FC
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
Super League
FC Winterthur
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۲۳:۰۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Cliftonville U20
۰
۰
Glenavon U20
inprogress
۲۳:۱۵
Brazil
Potiguar 1st Division
Centro Esportivo Forca e Luz
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Atletico Votuporanguense SP
۲
۱
Desportivo Brasil
Finished
۲۱:۳۰
Matonense SP
۳
۱
RB Brasil SP
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۲
۰
GO Audax SP
Finished
۲۱:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Hawks FC
۰
۱
Wallidan
Finished
۱۹:۳۰
PSV Wellingara
۱
۲
Team Rhino FC
Finished
۱۹:۳۰
Real de Banjul FC
۵
۰
Samger FC
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۵:۰۰
Nigeria
Premier League Women
Osun Babes (W)
۲
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Abia Angels FC (W)
۱
۲
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rivers Angels (W)
۱
۱
Royal Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Goiano 1
Vila Nova GO
۱
۰
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Mirassol FC
۴
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Matogrossense
CE Dom Bosco
۲
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۴
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Porto Vitoria
۴
۰
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۱:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
Hong Kong U23 Football Team
۱
۲
Rangers
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Panargiakos
۴
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
Alexandria Sporting Club
۳
۱
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
Al Olympi
۱
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
Tanta
۲
۰
Al Masry Salloum FC
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Le Havre AC U19
۱
۴
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Derthona FBC
۰
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۴
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۲
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۲
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۰
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
Pinerolo
۰
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۰
۱
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
Byron Kavala
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
K Lyra-Lierse Berlaar
۰
۰
Belisia Bilzen
inprogress
۲۳:۰۰
Scotland
Lowland League
Stirling University FC
۰
۰
Celtic B
inprogress
۲۳:۱۵
East Stirlingshire
۰
۰
East Kilbride
inprogress
۲۳:۱۵
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۰
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۳:۱۵
England
Southern League Premier Division South
Gosport Borough FC
۰
۱
Weston-super-Mare FC
inprogress
۲۳:۱۵
England
Northern League Division One Midlands
Cambridge City FC
۰
۰
Hinckley LRFC
inprogress
۲۳:۱۵
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Elassonas
۰
۰
Pierikos
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Amateur Cup
Aias Salaminas
۳
۰
AE Moschatou
Finished
۱۶:۴۵
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Tilikratis
۲
۰
PO Fikis
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 5
Agios Ierotheos
۱
۳
Thyella Diastavroseos
Finished
۱۶:۳۰
Fostiras FC
۱
۰
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
League Women
Authentic de Douala (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Caiman Filles Douala (W)
۲
۱
Ngadeu (W)
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۶:۰۰
San Marino
Coppa Titano
AC Libertas
۰
۰
SP Tre Penne
inprogress
۲۳:۱۵
Folgore / Falciano
۱
۰
SS Virtus
inprogress
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید