0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
۰
۲
Al Wasl
inprogress
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
۱
۲
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۳
Al Bataeh
Finished
۱۷:۴۵
Europe
UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۰
۱
Sandefjord
inprogress
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۰
Kristiansund BK
inprogress
۲۰:۳۰
Tromso IL
۲
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۲
۰
Tukums 2000
inprogress
۲۰:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۶
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
FK Liepaja
۳
۰
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Malaysia
President Cup
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
Colombia
Primera B
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
World
Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۱
۰
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۱
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۳
Flora Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
Graficar Beograd U19
۷
۴
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۸:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۰
۰
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۲۰:۱۵
Egypt
Egypt Cup
Talaea El Gaish
۰
۰
Bourfoad SC
inprogress
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
۱
۰
Hannover 96 II
inprogress
۲۰:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
Cameroon
Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almirante Brown Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Noshahr
Finished
۱۸:۳۰
Poland
IV Liga
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
Finished
۱۷:۳۰
KS Raszyn
۰
۲
Zabkovia Zabki
inprogress
۲۰:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۰
۳
LKS Orleta Kielce
inprogress
۱۹:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۱
۲
Wiara Lecha Poznan
Finished
۱۸:۳۰
Niwa Nowa Wies
۲
۴
Unia Oswiecim
inprogress
۱۹:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۳
۰
Stal Kunow
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Goias EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Finland
Kolmonen
SavU (MP II)
۵
۲
KJP Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
PK 37 Iisalmi
۳
۰
Ylamyllyn Yllatys
inprogress
۱۹:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۰
۱
KPV Akatemia
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kirkkonummi
۱
۲
VJS Vantaa II
Finished
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
۰
۳
Lehmon Pallo-77
inprogress
۲۰:۱۵
PIF Parainen
۲
۲
Masku
Finished
۱۹:۰۰
FCJ Blackbird
۳
۰
ViPa
inprogress
۱۹:۳۰
HaPK
۵
۱
Kultsu
Finished
۱۹:۰۰
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۰
PPJ/Ruoholahti
inprogress
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Nigeria
Nigerian Cup
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
Finished
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
Cup
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۱
۱
Duhok
inprogress
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
Sloga Doboj
۱
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
۱
۰
BK Hacken
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
SAK Klagenfurt
۱
۱
SK Treibach
inprogress
۱۹:۳۰
SC Landskron
۲
۲
ATUS Ferlach
inprogress
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
۰
۱
Spittal
inprogress
۲۰:۳۰
Puch
۰
۱
SV Seekirchen
inprogress
۲۱:۰۰
Salzburger AK
۰
۰
Hallein
inprogress
۲۰:۳۰
SV Kraig
۰
۱
ASKO Koettmannsdorf
inprogress
۲۰:۳۰
Langenrohr
-
-
SC Retz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۰
۰
Klingenbach
inprogress
۲۱:۰۰
Sierra Leone
Premier League
FC Kallon
۳
۲
Old Edwardians
inprogress
۲۰:۰۰
Austria
Regionalliga West
Dornbirner SV
۳
۲
RW Rankweil
inprogress
۱۹:۳۰
SC Imst
۰
۰
TSV St. Johann
inprogress
۲۰:۳۰
Schwaz
۰
۰
SV Wals-Grünau
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
Chile
U21 League
Colo Colo U21
۱
۳
Audax Italiano U21
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
United States
National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
EBK
۰
۱
Tampere United
Finished
۱۹:۰۰
Ilves II
۴
۱
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۹:۳۰
Inter Turku II
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
FC Honka
۳
۰
HJS Akatemia
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Goldau
-
-
SC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
TB Tvoroyri
۱
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۰۰
HB Torshavn
۰
۰
Víkingur Gota
inprogress
۲۱:۰۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
Tekstilac Odzaci
۱
۰
FK Javor Ivanjica
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Tanzania (W)
۳
۰
South Sudan (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Lyngby U19
۰
۱
Odense BK U19
inprogress
۲۰:۰۰
Israel
Leumit League Play-Offs
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
Sport Club Tira
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
2. Landesliga
St. Veit/Glan
۰
۰
SV Eberstein
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lannach
۰
۱
SV Schwanberg
inprogress
۲۰:۳۰
Eisenkappel FC
۰
۰
TSV Grafenstein
inprogress
۲۰:۰۰
United States
USL Women
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
SV Morlautern
inprogress
۲۰:۰۰
FV Engers 07
۰
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۱
۰
OTP
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Bohemians 1905 B
۳
۰
Povltavska FA
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kolin
۳
۰
SK Sokol Brozany
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۳
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Landesliga
BSC Hastedt
۱
۰
SV Grohn
inprogress
۲۱:۰۰
BV Garrel
۰
۰
SV Holthausen Biene
inprogress
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
۰
۰
SC Duesseldorf West
inprogress
۲۱:۰۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
۲
۰
Australia U23 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
Turkspor Augsburg
۱
۰
Gundelfingen
inprogress
۲۰:۰۰
FC Altona 93
-
-
SV Todesfelde
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Guinea U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Falcons FC
۱
۰
Brikama United FC
inprogress
۲۰:۰۰
Poland
III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۰
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
IK Franke
۰
۰
Taby FK
inprogress
۲۰:۳۰
Styrso BK
۰
۳
FC Trollhaettan
inprogress
۲۰:۳۰
IFK Haninge
۰
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۰۰
Argentina
Copa Argentina
El Porvenir
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie Play-Offs
Blauw Geel 38
-
-
Kozakken Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tielse EC
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
USV Hercules
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۱
۰
SSC Weissenfels
inprogress
۲۰:۳۰
1 FC Lok Stendal
۲
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۲
۴
FC Kvasice
Finished
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۱
۲
TJ Svitavy
Finished
۱۹:۰۰
Litomysl
۱
۲
FK Prelouc
Finished
۱۹:۰۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
۲
۱
SK Olympia Rajecko
inprogress
۱۹:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
Finished
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
Finished
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
۱
۲
Arsenal Tula
inprogress
۱۹:۴۵
Hong Kong
2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Mongolia
Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۳
Irtysh Omsk
Finished
۱۹:۰۰
Lithuania
U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
Finished
۱۷:۴۵
Lithuania
Cup
FK Nemunas
۰
۷
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Zbrojovka Brno B
۲
۱
SFK Vrchovina
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود