0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
۲
۴
Al Wasl
inprogress
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۴۵
Hatta Dubai
۲
۵
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۲۰:۳۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۳
Al Bataeh
Finished
۱۷:۴۵
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Sandefjord
inprogress
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۱
Kristiansund BK
inprogress
۲۰:۳۰
Tromso IL
۳
۰
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
Malaysia
President Cup
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Colombia
Primera B
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
World
Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۱
۰
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
Graficar Beograd U19
۷
۴
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۸:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۱۵
Cameroon
Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
Hong Kong
3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۰
۰
Deportivo Riestra Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia Reserves
۰
۰
CA Belgrano Cordoba Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۱
Gimnasia La Plata Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Velez Sarsfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
۱
۱
Rosario Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Barracas Central Reserves
۱
۰
Instituto AC Cordoba Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almirante Brown Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Noshahr
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
SC Landskron
۲
۲
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
SAK Klagenfurt
۱
۱
SK Treibach
Finished
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
۱
۲
Spittal
Finished
۲۰:۳۰
Puch
۰
۸
SV Seekirchen
inprogress
۲۱:۰۰
Salzburger AK
۰
۰
Hallein
inprogress
۲۰:۳۰
SV Kraig
۲
۱
ASKO Koettmannsdorf
Finished
۲۰:۳۰
Langenrohr
۱
۲
SC Retz
inprogress
۲۱:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۱
۰
Klingenbach
inprogress
۲۱:۰۰
Poland
IV Liga
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
Finished
۱۷:۳۰
KS Raszyn
۲
۵
Zabkovia Zabki
Finished
۲۰:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۰
۳
LKS Orleta Kielce
Finished
۱۹:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۱
۲
Wiara Lecha Poznan
Finished
۱۸:۳۰
Niwa Nowa Wies
۲
۵
Unia Oswiecim
Finished
۱۹:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۵
۰
Stal Kunow
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
۲
۰
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Palmeiras U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Goias EC U20
۰
۰
Ceara U20
inprogress
۲۲:۰۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۴
۰
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
SavU (MP II)
۵
۲
KJP Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
PK 37 Iisalmi
۳
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۱
۵
Lehmon Pallo-77
Finished
۲۰:۱۵
VPV Pallo-Veikot
۰
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
FC Kirkkonummi
۱
۲
VJS Vantaa II
Finished
۱۹:۰۰
PIF Parainen
۲
۲
Masku
Finished
۱۹:۰۰
FCJ Blackbird
۳
۰
ViPa
Finished
۱۹:۳۰
HaPK
۵
۱
Kultsu
Finished
۱۹:۰۰
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۱
PPJ/Ruoholahti
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
Talaea El Gaish
۱
۰
Bourfoad SC
inprogress
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
FS Metta/Lu
۰
۶
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
FK Liepaja
۳
۰
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
Riga FC
۳
۰
Tukums 2000
Finished
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Nigeria
Nigerian Cup
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
Finished
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
Sloga Doboj
۱
۱
FK Zvijezda 09
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Goldau
۱
۰
SC Emmen
inprogress
۲۱:۴۵
Ecuador
Serie B
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
Cup
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Chile
U21 League
Colo Colo U21
۱
۳
Audax Italiano U21
Finished
۱۷:۳۰
Austria
2. Landesliga
SV Lannach
۱
۱
SV Schwanberg
Finished
۲۰:۳۰
St. Veit/Glan
۰
۱
SV Eberstein
inprogress
۲۰:۳۰
Eisenkappel FC
۰
۲
TSV Grafenstein
Finished
۲۰:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
United States
USL League Two
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
EBK
۰
۱
Tampere United
Finished
۱۹:۰۰
Ilves II
۴
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۹:۳۰
Inter Turku II
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
FC Honka
۳
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
Tekstilac Odzaci
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۱
۰
Víkingur Gota
inprogress
۲۱:۰۰
TB Tvoroyri
۱
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
۳
۳
SV Todesfelde
inprogress
۲۱:۰۰
Turkspor Augsburg
۱
۰
Gundelfingen
Finished
۲۰:۰۰
United States
National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
Germany
Landesliga
ASV Mettmann
۱
۱
SC Duesseldorf West
inprogress
۲۱:۰۰
BSC Hastedt
۲
۰
SV Grohn
inprogress
۲۱:۰۰
BV Garrel
۲
۴
SV Holthausen Biene
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie Play-Offs
Tielse EC
۰
۰
SC Genemuiden
inprogress
۲۱:۳۰
USV Hercules
۱
۱
Excelsior Maassluis
inprogress
۲۱:۳۰
Harkemase Boys
۱
۱
SteDoCo
inprogress
۲۱:۳۰
Blauw Geel 38
۰
۱
Kozakken Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Andorra
Primera Divisio
CE Carroi
۰
۱
FC Rangers
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۴
۵
SV 1919 Mainz Gonsenheim
inprogress
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
SV Morlautern
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Tanzania (W)
۳
۰
South Sudan (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۱
۱
Duhok
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Colombia U20 (W)
-
-
Japan U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guinea U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Senegal U20 (W)
-
-
Guinea Bissau U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Copa Argentina
El Porvenir
۰
۱
Godoy Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۰
۲
IA Akranes (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
U19 Elite League
Honefoss BK U19
۳
۰
Stromsgodset U19
inprogress
۲۱:۳۰
Tiller U19
۰
۰
Levanger FK U19
inprogress
۲۱:۳۰
Israel
Leumit League Play-Offs
Hapoel Kfar-Saba
۰
۰
Sport Club Tira
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۴
۰
SSC Weissenfels
Finished
۲۰:۳۰
1 FC Lok Stendal
۵
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
IK Franke
۰
۲
Taby FK
Finished
۲۰:۳۰
IFK Haninge
۰
۱
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۰۰
Styrso BK
۰
۵
FC Trollhaettan
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Lyngby U19
۰
۱
Odense BK U19
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۳
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL Women
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Sierra Leone
Premier League
FC Kallon
۳
۴
Old Edwardians
Finished
۲۰:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۰
۲
Killester Donnycarney FC
inprogress
۲۱:۳۰
St Mochtas
-
-
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
BK Hacken
Finished
۲۰:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Falcons FC
۱
۰
Brikama United FC
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Regionalliga West
Dornbirner SV
۳
۲
RW Rankweil
Finished
۱۹:۳۰
SC Imst
۱
۳
TSV St. Johann
inprogress
۲۰:۳۰
Schwaz
۰
۰
SV Wals-Grünau
inprogress
۲۱:۰۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۰
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۱
۰
OTP
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Del Bono
-
-
San Lorenzo Ullum
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
۰
۰
Audax Rio RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Joinville U20
۱
۰
Nacao Esportes U20
inprogress
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
۳
۰
Australia U23 (W)
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
U21 Ligaen
Skjold U21
۱
۰
Avarta U21
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Bohemians 1905 B
۴
۰
Povltavska FA
Finished
۱۹:۳۰
FC Kolin
۳
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۹:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
Finished
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
Finished
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۹:۴۵
Hong Kong
2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
Czech Republic
5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۲
۴
FC Kvasice
Finished
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۱
۲
TJ Svitavy
Finished
۱۹:۰۰
Litomysl
۱
۲
FK Prelouc
Finished
۱۹:۰۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
۳
۱
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
Cup
FK Nemunas
۰
۷
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup U19
Hamarkameratene U19
۱
۱
Lorenskog U19
inprogress
۲۱:۴۵
Brazil
Alagoano U20
Associacao Atletica Coruripe U20
۳
۰
Sao Domingos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Zbrojovka Brno B
۲
۱
SFK Vrchovina
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
Finished
۱۷:۴۵
Russia
FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۳
Irtysh Omsk
Finished
۱۹:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
Mongolia
Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Northern Ireland
Championship Women
St. James Swifts (W)
۲
۱
Bangor (W)
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود