0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League
Atalanta Bergamo
-
-
Liverpool
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
West Ham United
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AS Roma
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Marseille
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iran
Pro League
Sanat Naft
۰
۳
Perspolis Teheran
Finished
۱۹:۰۰
Gol Gohar
۲
۲
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۷:۴۵
Paykan
۲
۲
Havadar SC
Finished
۱۶:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League
Fenerbahce SK
-
-
Olympiakos Piraeus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AC Fiorentina
۰
۰
FC Viktoria Plzen
inprogress
۲۰:۱۵
OSC Lille
۱
۰
Aston Villa
inprogress
۲۰:۱۵
FC PAOK Thessaloniki
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Taawon Buraidah
۱
۱
Al-Khaleej
Finished
۱۸:۳۰
Al Shabab Riyadh
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Fateh
-
-
Al Raed Buraidah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Serie A
Palmeiras
۰
۱
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۱
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Fortaleza CE
۱
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۲:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۲
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۳۰
EC Juventude
۲
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۲:۳۰
Flamengo RJ
۲
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۰
Ukraine
Premier League
Zorya Luhansk
۱
۳
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۶:۰۰
Oman
Professional League
Al Seeb
۲
۰
Al Wahda Sur
Finished
۱۷:۱۵
Al Nasr SCSC
۰
۳
Oman FC
Finished
۱۷:۲۵
Al Rustaq
۰
۰
Ibri Club
inprogress
۱۹:۴۰
Bahla Club
۰
۰
Sur SC
Finished
۱۷:۲۰
Costa Rica
Primera Division
AD Guanacasteca
۰
۱
AD San Carlos
Finished
۰۰:۳۰
LD Alajuelense
۳
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
Sporting San Jose
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۳:۳۰
Puntarenas FC
۰
۰
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador
Serie A
Cumbaya FC
۰
۰
Libertad FC
Finished
۰۱:۰۰
Tecnico Universitario
۲
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Imbabura SC
-
-
Universidad Catolica Quito
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۴
۰
Alianza Valledupar
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Nacional de Medellin
۰
۱
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
Club Deportivo Los Millonarios
۳
۲
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۴۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok United
۲
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group A
Jordan U23
۱
۱
Qatar U23
inprogress
۱۹:۰۰
Indonesia U23
۱
۰
Australia U23
Finished
۱۶:۳۰
Japan
WE League Women
NTV Beleza (W)
۳
۱
Nojima Stella KS (W)
Finished
۱۱:۳۰
Elfen Saitama (W)
۱
۲
Albirex Niigata (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۲
۰
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۱۳:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۲
Mynavi Sendai Ladies (W)
Finished
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۰
۲
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۴
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Rosario Central
۱
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۲:۰۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Noshahr
۱
۰
Besat Kermanshah
Finished
۱۶:۳۰
KIA Football Academy
۲
۲
Foolad Hormozgan
Finished
۱۶:۳۰
South America
South American Championship Women U20
Uruguay U20 (W)
۱
۲
Peru U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Argentina U20 (W)
۱
۱
Ecuador U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Azerbaijan
1. Liqa
Karvan Yevlakh
۰
۱
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۵:۳۰
Zaqatala
۲
۰
Araz Saatli
Finished
۱۴:۳۰
Difai Agsu
۲
۲
Mil-Mugan Imisli FK
Finished
۱۵:۰۰
Algeria
Youth League
CR Belouizdad U21
۲
۰
US Biskra U21
inprogress
۱۸:۳۰
JS Kabylie U21
۱
۰
MC Oran U21
inprogress
۱۹:۳۰
USM Khenchela U21
۱
۱
CS Constantine U21
inprogress
۱۸:۳۰
ES Setif U21
۰
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۶:۳۰
USM Alger U21
۳
۳
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۷:۳۰
NC Magra U21
۰
۲
MC Alger U21
Finished
۱۸:۳۰
Paradou AC U21
۱
۱
MC El Bayadh U21
Finished
۱۸:۳۰
United States
USA US Open Cup
North Carolina
۱
۰
Carolina Core
Finished
۰۲:۳۰
Hartford Athletic
۲
۳
New York City FC II
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۲
۴
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۰۰
Birmingham Legion FC
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۳۰
Monterey Bay
۲
۱
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
Richmond Kickers
۰
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Union Omaha
۱
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Miami United FC
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire FC II
۰
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
Las Vegas Lights
۲
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۰۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۱
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Armenia
Premier League
Alashkert
۱
۲
West Armenia
Finished
۱۶:۳۰
FC Shirak
۰
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۸:۳۰
Vietnam
2. Division
Lam Dong
۳
۰
Tien Giang FC
Finished
۱۱:۳۰
Dinh Huong
۳
۱
Vinh Long
Finished
۱۱:۳۰
England
Professional Development League
Fleetwood Town U21
۲
۳
Millwall U21
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Ihefu FC
۱
۱
Singida BS FC
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Penarol Montevideo
۱
۳
Montevideo City Torque
Finished
۰۳:۰۰
India
Delhi Senior Division
City New Delhi FC
۱
۱
Garhwal Diamond FC
Finished
۱۰:۳۰
Jaguar FC
۰
۳
Delhi Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۲
۱
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga TDP
FC San Jose del Arenal
۰
۳
Sangre de Campeon
Finished
۰۱:۳۰
Halcones Negros FC
۴
۵
SK Sport Street Soccer
Finished
۰۱:۳۰
Egypt
Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۱
۱
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۱۷:۳۰
Future FC
۱
۰
Pharco
inprogress
۲۰:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
FC Masr (ZED)
inprogress
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
Al Wehdat
۱
۲
AL Ahli
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Wolkite City
۰
۳
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Hadiya Hosaena
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Esbjerg F.B.
۲
۰
Middelfart
inprogress
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Tuv Buganuud
۱
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
India
Mumbai Premier League
Kenkre
۱
۲
Iron Born
Finished
۱۴:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
CSD Municipal
Finished
۰۵:۳۰
Togo
Championnat National
Entente II
۰
۱
ASKO Kara
inprogress
۱۹:۰۰
AC Barracuda
۲
۱
Kakadl FC
inprogress
۱۹:۰۰
Israel
Division 1 Women
Hapoel Petah Tikva (W)
۲
۱
Hapoel Jerusalem (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Bnot Netanya (W)
۱
۰
FC Ramat Hasharon (W)
Finished
۱۹:۰۰
AS Tel Aviv University (W)
-
-
Kiryat Gat SC (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Hapoel Ra'anana (W)
-
-
Maccabi Kishronot Hadera (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Bahrain
Premier League
Al-Najma Manama
۱
۲
Sitra
inprogress
۱۹:۳۰
Manama
۰
۲
Al Khalidiyah
inprogress
۱۹:۳۰
Busaiteen Club
۰
۱
Al-Ahli Manama
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
1st Division
SonderjyskE
۰
۰
Vendsyssel FF
inprogress
۱۹:۳۰
Mauritania
Division 2
Etoile Nouakchott
۱
۱
Center Moulaye M'Bareck
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Chacarita Juniors Reserves
۲
۲
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۰
۱
CA Atlanta Reserves
Finished
۱۶:۰۰
CA Atlas Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Almagro Reserves
۴
۰
Deportivo Moron Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Nueva Chicago Reserves
۲
۰
Tristan Suarez Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Victoriano Arenas Reserves
۰
۲
Lujan Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۰
CA Estudiantes Caseros Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA San Miguel Reserves
۱
۴
Quilmes Reserves
Finished
۱۷:۳۰
General Lamadrid Reserves
۰
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۰
۲
Deportivo Paraguayo Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Yupanqui Reserves
۰
۰
Central Ballester Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
SC Grobinas
۳
۲
FK Liepaja
Finished
۱۸:۰۰
FK Jelgava
۰
۱
Valmieras FK
inprogress
۲۰:۰۰
Gambia
GFA 1st Division
Banjul United
۰
۰
Falcons FC
inprogress
۲۰:۰۰
Brikama United FC
۲
۰
Real de Banjul FC
inprogress
۲۰:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asec Mimosas
۰
۰
Bouake FC
inprogress
۱۹:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۰
۰
Khan Tengri FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Altai Oskemen
۰
۱
FK Arys
Finished
۱۲:۳۰
Aktobe II
۰
۲
FK Kyran
Finished
۱۴:۳۰
Zambia
Super League
Mufulira Wanderers
۰
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۲
۰
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Union Santa Fe
۱
۲
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۴۵
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۳:۳۰
Panama
LPF
Herrera FC
۲
۱
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۰:۳۰
Independiente de La Chorrera
۳
۱
Veraguas FC
Finished
۰۵:۰۰
Panama
Liga Prom
Mario Mendez FC
۳
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
CA Independiente de La Chorrera Reserves
۰
۰
Union Cocle
Finished
۰۱:۳۰
San Martin FC
۲
۲
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۱
۱
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۱
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Organica Masachapa FC
۲
۳
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
Matagalpa FC
۲
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۲
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۴:۳۰
Club Atletico La Paz
۲
۳
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۶:۳۰
Egypt
Second Division B
Shabab El Obour SC
۰
۰
Suez Montakhab
Finished
۱۷:۰۰
Misr Insurance FC
۳
۱
Bourfoad SC
Finished
۱۷:۰۰
Al Nasr Cairo
۶
۰
Nejmet Sinai FC
Finished
۱۷:۰۰
El Sharqia Dokhan
۴
۲
El Entag El Harby
Finished
۱۷:۰۰
Kahraba Ismailia
۱
۰
Ittihad El Shorta
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Sharjah SC U21
-
-
Baniyas SC U21
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Shabab Al Ahli Dubai U21
۴
۲
Al Nasr SC U21
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Fenix Pilar Reserves
۲
۰
Deportivo Armenio Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Boca Juniors Reserves
۲
۱
CA Platense Reserves
Finished
۰۱:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۰
۶
UAI Urquiza Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Villa Dalmine Reserves
۱
۲
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۰
۲
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Los Andes Reserves
۰
۰
CSYD Liniers Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Canuelas FC Reserves
-
-
Argentino Merlo Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Senegal
FA Cup
Generation Foot
۲
۲
SONACOS
inprogress
۱۹:۳۰
Cameroon
Elite One
Victoria Utd Limbe
۲
۲
Stade Renard
Finished
۱۷:۳۰
Canon Sportif de Yaounde
۱
۰
Gazelle FA de Garoua
Finished
۱۵:۳۰
Cotonsport de Garoua
۰
۰
Dynamo de Douala
Finished
۱۵:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۰
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Pantoja
۱
۲
Delfines Del Este
Finished
۰۱:۳۰
Moca FC
۵
۱
Atletico San Cristobal
Finished
۰۱:۳۰
Uganda
Premier League
Maroons FC
۳
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
Kampala Capital City Authority
۴
۰
Mbarara City
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Suomen Cup
NoPS
۰
۰
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۲۰:۴۵
Bahrain
2nd Division
Bahrain SC
۰
۰
Malkiya Club
inprogress
۱۹:۳۰
Umm Al Hassam
۰
۰
Budaiya
inprogress
۱۹:۳۰
Etehad Al Reef
۰
۰
A'Ali FC
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
Lowland League
Civil Service Strollers
-
-
East Kilbride
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Finland
U20 League
EsPa U20
۰
۰
Maskun Palloseura (MaPs) U20
inprogress
۲۰:۴۵
Burkina Faso
Premier League
Salitas
۱
۱
RC Kadiogo
inprogress
۱۹:۳۰
AS Douanes Ouagadougou
۱
۰
Rahimo FC
inprogress
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۳
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Suwon (W)
۱
۱
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Sportstoto (W)
۴
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seoul City (W)
۱
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۲
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Copa Verde
Vila Nova GO
۲
۰
Cuiaba MT
Finished
۰۲:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Domzale
۱
۰
FC Koper
Finished
۱۷:۳۰
England
National League
Halifax Town
-
-
Oldham Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England
Southern League Premier Division South
Hanwell Town
-
-
Plymouth Parkway
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Tiverton Town FC
-
-
Winchester City
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England
National League South
Truro City FC
-
-
Weymouth FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Taunton Town
-
-
Weston-super-Mare FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
-
-
Cuiaba U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Bahia U20
-
-
Cruzeiro U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Romanian Cup
Otelul Galati
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Finland
Kolmonen
Gnistan Ogeli
۱
۰
MPS
inprogress
۲۰:۴۵
HooGee
۰
۰
EIF/Akademi
inprogress
۲۰:۴۵
PPJ/Ruoholahti
۰
۱
VJS Vantaa II
inprogress
۲۰:۵۰
Israel
Liga Bet South
Bnei Jaffa Ortodoxim
۱
۱
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
۲
۰
Avai U20
Finished
۰۲:۰۰
Ukraine
Premier League Women
FC Vorskla Poltava (W)
۶
۰
Kolos Kovalivka (W)
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Leumit League U19
Sektzia Nes Tziona FC U19
۱
۶
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۵:۱۵
Georgia
Liga 3
FC Guria Lanchkhuti
۰
۳
Gardabani
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotivi Tbilisi II
۳
۲
Betlemi Keda
Finished
۱۵:۳۰
Meshakhte Tkibuli
۴
۰
Machakhela Khelvachauri
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Premier League
Foresters FC
۴
۰
Red Star Defence Force
Finished
۱۷:۳۰
Norway
U19 Cup
Strindheim U19
۰
۱
Rosenborg BK U19
inprogress
۱۹:۳۰
Mali
League Women
AS Mande (W)
۱
۰
AS Police Bamako (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Denmark
2. Division
Esbjerg F.B.
-
-
Middelfart
Cancelled
۲۰:۳۰
Belgium
U21 Pro League
RFC Liege U21
-
-
Lommel U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
England
Isthmian Division One South Central
Badshot Lea
-
-
Leatherhead FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Binfield
-
-
Northwood FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England
Northern League Division One East
Liversedge
-
-
Carlton Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود