0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
۰
۰
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۲۲:۰۰
Al Ittihad Al Sakandary
۱
۲
Pyramids FC
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۵
۱
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۳
۱
Rosenborg BK
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
Molde FK
۵
۰
Sandefjord
Finished
۱۸:۳۰
Ham-Kam
۰
۰
Lillestrom SK
inprogress
۲۰:۴۵
Stabaek
۲
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۱
۲
Tromso IL
Finished
۱۸:۳۰
Sarpsborg 08
۳
۱
Aalesunds FK
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۳
۰
Veres Rivne
Finished
۱۵:۳۰
FC Vorskla Poltava
۲
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۵:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۳
FC Rukh Lviv
Finished
۱۵:۳۰
FK Lviv
۰
۲
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۵:۳۰
Metalist Kharkiv
۱
۲
FC Minaj
Finished
۱۵:۳۰
Metallist 1925 Kharkiv
۰
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۵:۳۰
Metallist 1925 Kharkiv
۰
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۵:۳۰
Morocco
Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۲:۳۰
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
FAR Rabat
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
Allsvenskan
BK Hacken
۴
۱
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۴۰
Hammarby IF
۰
۲
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۳۰
Degerfors IF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
Sweden
2. Division Norrland
Lulea IFK
۰
۱
Bergnasets AIK
Finished
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Ain
۰
۰
Al Jabalain
inprogress
۲۱:۳۰
Jeddah Club
۰
۰
Al Sahel Tartous
inprogress
۲۱:۳۰
Al Hazm
۰
۰
Al Ahli Jeddah
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Quadisiya
۰
۰
Al-Arabi Al-Saudi
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Orubah
۰
۰
Al Kholood
inprogress
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
۰
۰
Najran SC
inprogress
۲۱:۳۰
Al Qaisumah
۰
۱
Al Riyadh
inprogress
۲۱:۳۰
Hajer
۰
۰
Ohod Madinah
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۰
Tigre
Finished
۰۱:۳۰
Newell's Old Boys
۲
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۴:۰۰
Colon de Santa Fe
-
-
Central Cordoba De Santiago
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colon de Santa Fe
-
-
Central Cordoba De Santiago
Finished
۲۳:۰۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
Víkingur Gota
۱
۱
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn
۵
۱
EB Streymur
inprogress
۲۱:۰۰
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
TB Tvoroyri
Finished
۱۷:۳۰
B36 Torshavn
۲
۱
AB Argir
Finished
۱۸:۰۰
IF Fuglafjordur
۱
۷
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Group 1
FC Lyn Oslo
۲
۱
Oern-Horten
Finished
۱۸:۳۰
Egersund IK
۲
۰
Træff
Finished
۱۴:۳۰
Brattvag
۴
۰
Flekkeroy IL
Finished
۱۵:۳۰
IF Fram Larvik
۱
۱
Grorud
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Superligaen
Silkeborg IF
۳
۳
FC Midtjylland
Finished
۱۵:۳۰
Lyngby BK
۲
۱
AaB Aalborg
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۵
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۹:۳۰
Viborg FF
۱
۲
FC Copenhagen
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۳
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۸:۰۰
FC Luzern
۰
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۰۰
FC St. Gallen
۴
۰
FC Sion Sitten
Finished
۱۸:۰۰
BSC Young Boys Bern
۲
۱
FC Winterthur
Finished
۱۸:۰۰
FC Zurich
۲
۳
FC Lugano
Finished
۱۸:۰۰
Algeria
U21 League 1
Paradou AC U21
۱
۲
MC El Bayadh U21
Finished
۱۸:۳۰
US Biskra U21
۱
۳
CS Constantine U21
Finished
۱۸:۳۰
JS Saoura U21
۰
۰
USM Alger U21
Finished
۱۸:۳۰
ES Setif U21
۰
۱
JS Kabylie U21
Finished
۱۸:۳۰
MC Alger U21
۱
۱
USM Khenchela U21
Finished
۱۸:۳۰
NC Magra U21
۰
۲
CR Belouizdad U21
Finished
۱۸:۳۰
MC Oran U21
۰
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba U21
۳
۲
ASO Chlef U21
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie B
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Bari
inprogress
۲۲:۰۰
World
FIFA U20 World Cup, Group F
Honduras U20
۱
۳
France U20
Finished
۰۰:۳۰
South Korea U20
۰
۰
Gambia U20
Finished
۰۰:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۱
۰
Gyori ETO (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie A
Atletico Mineiro
۱
۱
Palmeiras
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۲
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۰۰
Botafogo RJ
۲
۰
America Mg
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Keflavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Vikingur Reykjavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
KA Akureyri
۴
۲
Fram Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
Canada
Premier League
York United FC
۱
۰
Cavalry FC
Finished
۰۰:۳۰
Vancouver Langley FC
۰
۰
Valour FC
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Nacional Potosi
۶
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Universitario De Vinto
۱
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
Vaca Diez
۰
۰
Oriente Petrolero
inprogress
۲۲:۳۰
Always Ready
۰
۰
The Strongest La Paz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Eidsvold TF
۶
۱
Foerde
Finished
۱۵:۳۰
Elverum
۳
۱
Brumunddal
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopian Medhin
۰
۲
Wolkite City
Finished
۱۵:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۲
Ethiopia Bunna
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Kristiansund BK
۲
۲
Skeid Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Kongsvinger IL
۱
۰
Sogndal IL
Finished
۱۶:۳۰
IK Start Kristiansand
۲
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Bryne FK
۰
۱
KFUM Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Mjondalen IF
۱
۳
Sandnes Ulf
Finished
۱۶:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۶:۳۰
Jerv
۲
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
2. NL
NK Radnik Sesvete
۳
۰
NK Bjelovar
Finished
۱۹:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Al Hedood FC
Finished
۱۹:۳۰
AL Zawraa SC
۰
۰
Al Talaba FC
inprogress
۲۲:۰۰
Newroz SC
۲
۱
Duhok
Finished
۱۷:۱۵
Al Kahrabaa Club
۰
۱
Karbala FC
Finished
۱۷:۱۵
Sweden
Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
FC Trollhaettan
Finished
۲۰:۳۰
Norrby IF
۱
۱
Vanesrborgs IF
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Benfica U23
۲
۳
Estoril U23
Finished
۱۷:۳۰
Estrela Da Amadora U23
۰
۱
Braga U23
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۴
۳
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۴:۳۰
FC Einheit Wernigerode
۲
۲
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Pors Grenland
۲
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۳
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Halsen
۰
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie Cup Women
Ajax Amsterdam (W)
۳
۴
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Goiano U20
Canedense U20
۲
۱
Cerrado U20
inprogress
۲۲:۰۰
Vila Nova U20
۱
۰
Goias EC U20
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca Serie C
Sao Jose RJ
۰
۱
Atletico Carioca
inprogress
۲۱:۳۰
Campos AA
۰
۰
Juventus RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Mesquita RJ
۱
۰
Uniao Central
inprogress
۲۱:۳۰
EC Tigres do Brasil
۰
۱
Itaborai Profute
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۲۰:۳۰
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۳
Arda Kardzhali
Finished
۱۸:۰۰
Cyprus
1. Division
AEL Limassol
۱
۱
Doxa Katokopias
Finished
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۱
۰
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۹:۳۰
Uzbekistan
Super League
Pakhtakor Tashkent
۱
۰
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۳۰
England
League One
Barnsley FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
U19 League
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۴
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Reserve League
Cienciano Reserves
۰
۰
Deportivo Municipal Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
UTC Cajamarca Reserves
۱
۸
Universitario de Deportes Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Cusco FC Reserves
۰
۱
Sport Boys Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
1. FC Nurnberg (W)
۳
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۶
۱
FC Koln II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۲
۵
RB Leipzig (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Freiburg II (W)
۰
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۲
۲
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۳
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۲
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
Norway
2. Division Group 2
Sotra Sportsklubb
۲
۱
Alta IF
Finished
۱۴:۳۰
Tromsdalen UIL
۳
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
Levanger FK
۲
۰
Strommen IF
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Segunda Division
Comerciantes Unidos
۳
۲
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۰۰
Ecuador
Primera A
Independiente Del Valle
۲
۳
LDU Quito
Finished
۰۰:۰۰
El Nacional Quito
۴
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Peru
Liga 1
Carlos A. Mannucci
۱
۲
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۳:۰۰
Utc de Cajamarca
۱
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۰:۰۰
Sport Huancayo
۱
۲
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۲:۳۰
Alianza Lima
۶
۱
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۲
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Vietnam
2. Division
Dong Nai
۲
۲
Tien Giang FC
Finished
۱۲:۳۰
Gia Dinh
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC II
Finished
۱۲:۰۰
Lam Dong
۲
۰
Hai Nam Vinh Phuc
Finished
۱۱:۳۰
Vietnam
۱
۱
Da Nang II
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
First League
UB Mazaalaynuud
۲
۱
DMU
Finished
۱۴:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Erzeni
۱
۲
KF Tirana
Finished
۱۷:۳۰
KF Egnatia
۰
۱
KS Kukesi
Finished
۱۷:۳۰
KF Partizani Tirana
۲
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۷:۳۰
KF Laci
۳
۰
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۷:۳۰
KS Bylis Ballsh
۱
۲
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
۰
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atletico Acassuso
۰
۱
Deportivo Armenio
inprogress
۲۲:۰۰
Argentino Merlo
۰
۰
CA Los Andes
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera A Women
Platense (W)
۰
۱
Estudiantes LP (W)
inprogress
۲۱:۴۰
Norway
3. Division avd. 3
Vidar
۳
۰
Eiger
Finished
۲۰:۳۰
Staal Jørpeland
۱
۶
Bjarg
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga I Relegation
FC Dinamo Bucuresti
۶
۱
Campionii FC Arges
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Kuchl
۲
۵
TSV St. Johann
Finished
۱۹:۳۰
SV Seekirchen
۳
۰
SV Wals-Grünau
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Welco
۵
۲
Nomme Kalju II
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
I Lyga
Kauno Zalgiris II
۲
۲
FC Garliava
Finished
۱۸:۳۰
FA Siauliai B
۳
۳
FK Panevezys II
Finished
۱۸:۳۰
FK Riteriai B
۰
۱
FK Ekranas
Finished
۲۰:۳۰
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
۱
۱
Karela
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup
FK Arsenal Tivat
۰
۱
FK Sutjeska Niksic
inprogress
۲۲:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Lokomotiv Oslo
۲
۲
Skedsmo
Finished
۱۶:۳۰
Gneist
۱
۳
Os Turnforening
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Reserve League
Defensor Sporting Reserves
۲
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque Reserve
۰
۰
Danubio Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Cerro Largo Reserves
۳
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۴
۰
Liverpool Montevideo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Penarol Reserves
۳
۱
Cerrito Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
MSV Düsseldorf
۰
۰
SC St Tonis 11/20
Finished
۱۶:۰۰
Sonsbeck
۴
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۳
۴
TVD Velbert
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۰
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۰۰
Kleve
۱
۱
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Cronenberger SC
۲
۴
Union Nettetal
Finished
۱۶:۳۰
FC Monheim
۰
۱
VfB Homberg
Finished
۱۶:۳۰
SF Hamborn 07
۳
۱
SSVg Velbert
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League
Changchun Yatai
۰
۳
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۵
Norway
3. Division avd. 6
Asker Fotball
۶
۰
Hammerfest
Finished
۱۴:۳۰
Mjølner
۳
۲
Skaanland
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Vejgaard
۱
۲
Holbaek
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
U21 Ligaen
Brondby U21
۵
۲
Vallensbaek U21
Finished
۱۴:۳۰
Bronshoj Husum FS U21
۰
۱
Vanlose IF U21
Finished
۲۰:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3, Women
Runaway Bay (W)
۱
۲
Musgrave FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Palm Beach SC (W)
۲
۴
Surfers Paradise (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Sparta Prague U19
۱
۲
FC Pardubice U19
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۱
۱
Alianza Petrolera
Finished
۰۲:۳۵
America de Cali
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۴۵
Chile
Primera B
CD Antofagasta
۴
۱
San Marcos de Arica
Finished
۰۱:۰۰
Union San Felipe
۴
۱
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۳:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Siegburger SV 04
۱
۰
Viktoria Arnoldsweiler
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln II
۲
۳
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۱۷:۰۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
۲
۵
VfL Vichttal
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Freialdenhoven
۰
۲
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Hohkeppel
۴
۰
FC Pesch 1956
Finished
۱۷:۰۰
Blau-Weiss Friesdorf
۳
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۱۷:۰۰
Austria
Landesliga
Helfort 15
۰
۱
Favoritner AC
Finished
۱۷:۳۰
Langenrohr
۲
۰
ASV Schrems
Finished
۱۸:۳۰
Cameroon
Cameroon Cup
Tonnerre Yaounde
۷
۳
Espoir de Mogode
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Strindheim IL
۲
۱
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
Orkla
۲
۳
Tiller IL
Finished
۱۶:۳۰
Verdal
۱
۰
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۹:۳۰
Steinkjer
۰
۲
Mosjoen IL
Finished
۱۷:۳۰
Kolstad
۰
۷
Troender Lyn
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Oberneuland
۰
۷
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۰
۳
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Djurgardens IF FF (W)
۰
۳
Vittsjo GIK (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۱
۱
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Amateur Cup
SC Sparkasse Elin Weiz
۵
۱
DSV Leoben
Finished
۱۸:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۵
۲
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۸:۰۰
SV Dellach/Gail
۲
۲
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۰۰
Poland
1. Division
Skra Czestochowa
۰
۳
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۰
۱
FC Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
FC Elva
۰
۲
JK Nomme United
Finished
۱۹:۳۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۲
۶
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۱
۰
ASC Snim
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
۰
۵
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۵:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۲
۵
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۴
۱
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۱
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
Delbrucker Sc
۴
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
San Martin De Burzaco
۰
۰
JJ Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
Yupanqui
۱
۰
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
Victoriano Arenas
۱
۰
Real Pilar
inprogress
۲۲:۰۰
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۰
Club Lujan
inprogress
۲۲:۰۰
CA Atlas
۰
۰
Berazategui
inprogress
۲۲:۰۰
Kenya
Premier League
AFC Leopards
۱
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
A.E. Kifisia F.C.
۰
۳
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۵:۴۵
Nepal
Division 1
Himalayan Sherpa
۱
۲
Khumaltar Youth Club
Finished
۱۲:۴۵
Friends Club Kopundole
۱
۲
Nepal Police Club
Finished
۱۵:۴۵
Argentina
Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۰
۱
Club Atletico Mitre
Finished
۰۲:۰۰
Vietnam
V-League 2
Binh Thuan
۰
۳
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
United States
MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Portland Timbers II
Finished
۰۰:۳۰
Atlanta United II
۲
۰
Toronto FC II
Finished
۰۱:۳۰
Chicago Fire FC II
۰
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۱:۳۰
St Louis City II
۳
۲
North Texas SC
Finished
۰۱:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Inter Miami II
Finished
۰۱:۳۰
Philadelphia Union II
۳
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC II
۲
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۲:۳۰
Los Angeles Galaxy II
۲
۲
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۶:۰۰
Minnesota United FC II
۱
۴
Colorado Rapids II
Finished
۰۱:۳۰
Houston Dynamo II
۲
۰
Austin FC II
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie B
Sport Club do Recife
۴
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
Tombense MG
۱
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۰:۴۵
Colombia
Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۱
Patriotas Tunja
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie C
Operario PR
۱
۰
Pouso Alegre
Finished
۰۱:۳۰
Volta Redonda
۳
۰
Paysandu
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۰
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۱:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۲
Olancho FC
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۳
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۳۰
United States
MLS
Nashville SC
۳
۱
Columbus Crew
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
LIGA MX
CD Chivas de Guadalajara
۲
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۵:۰۵
Bhutan
Premier League
Thimphu Raven FC
۴
۲
Tsirang
Finished
۱۱:۳۰
India
Meghalaya State League
Ladthadlaboh
۰
۵
7 Wasa United
Finished
۱۲:۳۰
Khliehmawlieh
۴
۱
Wasa FC
Finished
۱۳:۰۰
Lumdiengngan SC
۱
۴
Riangdo YSCA
Finished
۱۳:۰۰
Langsning
۱۱
۰
Seng Samla Laitryngew
Finished
۱۳:۰۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
۳
۵
Dornbirner SV
Finished
۱۲:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Apollon Pontou FC
۰
۰
Veria FC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera D
Deportivo Paraguayo
۰
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Gaucho U20
EC Cruzeiro (Porto Alegre) U20
۰
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۱:۳۰
Senegal
Ligue 2
Demba Diop
۱
۲
ASC HLM Dakar
Finished
۲۰:۳۰
Israel
State Cup Women
FC Ramat Hasharon (W)
۱
۱
AS Tel Aviv University (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Hawks FC
۰
۱
Gambia Armed Forces FC
Finished
۲۰:۰۰
Uzbekistan
Pro League
FK Shortan Guzor
۰
۱
Xorazm Urganch
Finished
۱۷:۳۰
United States
NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Aalborg Freja (W)
۲
۵
Lyseng (W)
Finished
۱۵:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands League Women
B36 Torshavn (W)
۱
۲
NSI Runavik (W)
Finished
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۴
FK Rodina II
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Akas FC
۰
۱
Zhetisay
Finished
۰۹:۳۰
Okzhetpes II
۲
۱
Elimai II
Finished
۱۰:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۲
۳
Ile Saulet
Finished
۱۲:۳۰
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۰
۹
Ulytau
Finished
۱۳:۳۰
Altay
۳
۰
Academy 05
Finished
۱۴:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۳
۱
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۱
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۵:۳۰
United States
USL League Two
Cedar Stars FC
۶
۰
FA Euro New York
Finished
۰۳:۳۰
Springfield ASC
۲
۴
FC Wichita
Finished
۰۳:۳۰
Chicago City SC
۳
۱
Des Moines Menace
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
League Women
Defensor Sporting (W)
۲
۱
Montevideo Wanderers (W)
Finished
۰۳:۰۰
Trinidad And Tobago
T & T Pro League
Point Fortin FC
۱
۰
Central FC
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador
Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۰
۲
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
North and Central America
U20 CONCACAF Championship Womens
Puerto Rico U20 (W)
۰
۰
Dominican Republic U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید