0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
Real Madrid
۳
۰
Athletic Bilbao
Finished
۱۸:۴۵
CF Villarreal
-
-
CD Leganes
inprogress
۲۱:۰۰
Real Betis Balompie
-
-
CF Valencia
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
CF Getafe
۳
۰
FC Sevilla
Finished
۱۶:۳۰
UD Levante
۲
۲
RCD Espanyol Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint Germain
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Toulouse
۰
۰
Lille Losc
Finished
۱۷:۳۰
FC Nantes
۳
۲
SC Amiens
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۰
۲
AS Saint Etienne
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie
PSV Eindhoven
۳
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۹:۱۵
Excelsior Rotterdam
۱
۱
Willem II Tilburg
Finished
۱۴:۴۵
Fortuna Sittard
۲
۱
NAC Breda
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Bundesliga
SC Freiburg
۰
۴
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
-
-
Hannover 96
inprogress
۲۰:۳۰
Turkey
Super Lig
Istanbul Basaksehir FK
۱
۱
Caykur Rizespor
Finished
۱۷:۳۰
Alanyaspor
-
-
Fenerbahce
inprogress
۲۰:۳۰
MKE Ankaragucu
۰
۰
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۵:۰۰
Greece
Super League
AEK Athens
-
-
AE Larissa FC
inprogress
۲۰:۳۰
AO Xanthi FC
-
-
Apollon Smirnis
inprogress
۲۰:۳۰
Lamia
-
-
Olympiacos Piraeus
inprogress
۲۰:۳۰
Panionios
-
-
PAS Giannina
inprogress
۲۰:۳۰
PAOK Thessaloniki
-
-
APO Levadeiakos FC
inprogress
۲۰:۳۰
OFI Kreta
-
-
Asteras Tripolis
inprogress
۲۰:۳۰
Atromitos Athinon
-
-
Panathinaikos
inprogress
۲۰:۳۰
Panaitolikos
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۱
۰
CD Santa Clara
Finished
۰۰:۰۰
Russia
Premier League
FC Spartak Moscow
-
-
Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۲۰:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FC Rubin Kazan
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Prague
۱
۳
MFK Karvina
Finished
۱۹:۳۰
FC Fastav Zlin
۱
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۹:۳۰
1 FK Pribram
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Bohemians Prague 1905
۱
۰
FK Jablonec
Finished
۱۹:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۰
SFC Opava
Finished
۱۹:۳۰
FK Dukla Prague
۲
۲
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۰
FK Teplice
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۲
1 FC Slovacko
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Bundesliga, Championship Round
SKN St. Poelten
۱
۱
FC Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
SK Sturm Graz
۱
۲
RZ Pellets Wac
Finished
۱۷:۰۰
FK Austria Wien
۲
۲
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
Premiership
Hibernian FC
۰
۰
Celtic Glasgow
Finished
۱۶:۰۰
Germany
2. Bundesliga
1. FC Heidenheim 1846
۳
۰
FC ST Pauli
Finished
۱۶:۰۰
SG Dynamo Dresden
۳
۰
1. FC Cologne
Finished
۱۶:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۱
۳
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۰
VfL Bochum
Finished
۱۶:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۰
1. FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۰
۰
Incheon United FC
Finished
۱۱:۳۰
Jeju United
۲
۴
Gangwon FC
Finished
۰۹:۳۰
USA
Major League Soccer
San Jose Earthquakes
۴
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۳۰
Atlanta United FC
۱
۲
FC Dallas
Finished
۰۰:۳۰
Columbus Crew
۱
۳
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۰
New York Red Bulls
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Penarol Montevideo
۱
۱
CA Cerro
Finished
۰۲:۳۰
Liverpool Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Juventud De Las Piedras
-
-
Boston River
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensor Sporting
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Spain
LaLiga 2
RC Deportivo La Coruna
۱
۲
UD Extremadura
Finished
۱۸:۳۰
Cadiz CF
۲
۱
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
Real Oviedo
-
-
Cordoba CF
inprogress
۲۰:۳۰
CD Tenerife
-
-
UD Almeria
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Turkey
1. Lig
Boluspor
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۵:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۳
Altinordu FK
Finished
۱۸:۰۰
Altay Izmir
۱
۱
Hatayspor
Finished
۱۸:۰۰
Adanaspor
-
-
Adana Demirspor
inprogress
۲۱:۰۰
International Clubs
UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Olympique Lyonnais
۲
۱
Chelsea Lfc
Finished
۱۹:۳۰
FC Bayern Munich
-
-
FC Barcelona
inprogress
۲۰:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
FBC Melgar
۲
۰
Alianza Universidad De Huanuco
Finished
۰۵:۳۰
Ayacucho FC
۰
۰
Academia Cantolao
Finished
۰۱:۰۰
Carlos Mannucci
۴
۳
Deportivo Binacional
Finished
۰۳:۱۵
CD Usmp
-
-
Sport Huancayo
inprogress
۲۰:۴۵
Deportivo Municipal
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Deportivo Toluca FC
-
-
CF America
inprogress
۲۱:۳۰
Tigres Uanl
۳
۳
CA Monarcas Morelia
Finished
۰۴:۳۰
Club Leon
۵
۲
Atlas FC
Finished
۰۲:۳۶
Necaxa
۲
۲
CF Pachuca
Finished
۰۲:۳۰
Cruz Azul
۲
۱
Pumas Unam
Finished
۰۴:۳۰
Guadalajara Chivas
۱
۳
Puebla FC
Finished
۰۶:۳۰
Austria
2. Liga
WSG Swarovski Wattens
۲
۰
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۳:۰۰
USA
USL, Championship
Portland Timbers II
۲
۲
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۳۰
Birmingham Legion FC
۰
۰
Swope Park Rangers
Finished
۰۱:۳۰
Louisville City FC
۱
۰
Ottawa Fury FC
Finished
۰۳:۳۰
Reno 1868 FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۶:۳۰
Bethlehem Steel FC
۰
۳
Indy Eleven
Finished
۰۰:۳۰
Real Monarchs Slc
۳
۲
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
OKC Energy FC
۱
۰
Orange County SC
Finished
۰۵:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۰
Saint Louis FC
Finished
۰۴:۳۵
Phoenix Rising FC
۴
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۰۰
Charlotte Independence
۰
۳
North Carolina FC
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۳
۱
Nashville SC
Finished
۰۴:۰۰
Rio Grande Valley FC
۵
۲
LAS Vegas Lights
Finished
۰۵:۰۰
Belgium
First Division A, Championship Round
RSC Anderlecht
-
-
KAA Gent
inprogress
۲۰:۳۰
USA
National Womens Soccer League
Utah Royals FC
۱
۰
Washington Spirit
Finished
۰۵:۳۰
Chicago Red Stars
۴
۴
Portland Thorns FC
Finished
۰۰:۰۰
SKY Blue FC
۰
۱
Houston Dash
Finished
۰۲:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Keciorengucu
۲
۰
Hacettepe SK
Finished
۱۷:۰۰
Samsunspor
۴
۰
Utas Usakspor A.s
Finished
۱۷:۰۰
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
۳
۰
Amed Sportif Faaliyetler
Finished
۱۷:۰۰
Eyuepsor
۰
۳
Ankara Demirspor
Finished
۱۷:۰۰
Inegolspor
۰
۱
Sancaktepe Belediye Spor
Finished
۱۷:۰۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata FC
۲
۱
Young Lions
Finished
۱۴:۰۰
Balestier Khalsa FC
۱
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Segunda B Group IV
FC Cartagena
-
-
CD EL Ejido 2012
inprogress
۲۱:۳۰
Real Balompedica Linense
-
-
CF Talavera De La Reina
inprogress
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Bgu Minsk
۱
۱
FC Dinamo Brest
Finished
۱۸:۳۰
FC Slutsk
۱
۳
Isloch
Finished
۱۶:۳۰
FC Gomel
-
-
Shakhter Soligorsk
inprogress
۲۱:۱۵
Japan
J.League 2
Montedio Yamagata
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
FC Gifu
۰
۱
Mito Hollyhock
Finished
۰۹:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۱
Omiya Ardija
Finished
۱۰:۳۰
Kagoshima United
۱
۰
FC Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۰۹:۳۰
Yokohama FC
۳
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Sarmiento
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
Instituto AC Cordoba
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Temperley
۱
۱
CA Platense
Finished
۰۴:۳۰
CA Defensores De Belgrano
-
-
Arsenal De Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
CA Brown De Adrogue
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
۲
۱
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Cerro Porteno
۱
۳
Club Olimpia
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Primera Division
Huachipato
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۲:۰۰
Audax Italiano La Florida
۱
۱
Deportes Union La Calera
Finished
۰۴:۳۰
Australia
A-League
Wellington Phoenix FC
۳
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Playoffs
CR Flamengo RJ
-
-
CR Vasco DA Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentina
Copa de la Superliga
CA Talleres De Cordoba
۲
۰
San Martin De San Juan
Finished
۰۱:۱۵
CD Godoy Cruz
۱
۱
CA Patronato Parana
Finished
۰۳:۳۰
CA Tigre
-
-
Colon De Santa Fe
inprogress
۲۰:۴۵
Newells Old Boys
-
-
Gymnasia Y Esgrima La Plata
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
China
Chinese Super League
Jiangsu Suning FC
۵
۱
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۴:۰۰
Dalian Yifang FC
۱
۱
Chongqing Lifan
Finished
۱۲:۰۰
Wuhan Zall FC
۱
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۶:۰۵
Colombia
Primera B, Apertura
Orsomarso SC
۱
۲
Bogota FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena FC
۲
۲
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۱:۳۰
Atletico FC
۰
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Valledupar FC
۰
۱
Boyaca Chico FC
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
U19 League
Bankhai United
۵
۳
Royal Thai Fleet FC
Finished
۱۰:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura
Independiente Medellin
۳
۰
Jaguares FC
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Santa Fe
۱
۲
AD Cali
Finished
۰۵:۳۰
Boyaca Patriotas FC
-
-
Cucuta Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cyprus
1st Division, Championship group
AEK Larnaca
-
-
Apoel Nicosia
inprogress
۲۰:۳۰
Apollon Limassol
۱
۱
AEL Limassol
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
۳
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Hammarby IF
-
-
AFC Eskilstuna
inprogress
۲۰:۰۰
BK Hacken
۰
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
Panionios
۱
۳
Pas Giannina
Finished
۱۲:۳۰
AO Xanthi FC
۳
۴
Apollon Smirnis
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Independente SP
-
-
EC Xv de Novembro de Jau SP
Finished
۱۷:۳۰
Jabaquara AC SP
-
-
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۱۷:۳۰
Brasilis FC Ltda SP
-
-
SE Itapirense SP
Finished
۱۷:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Jaguariuna FC SP
Finished
۱۷:۳۰
CA Joseense SP
-
-
Sao Jose EC SP
Finished
۱۷:۳۰
Guarulhos
-
-
Flamengo SP
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
1st Division
Viborg FF
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۱۵
FC Fredericia
۱
۰
HB Koege
Finished
۱۶:۱۵
Lyngby BK
۳
۰
Nykoebing FC
Finished
۱۶:۱۵
Hvidovre IF
۰
۲
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۱۵
FC Helsingoer
۱
۲
Thisted FC
Finished
۱۶:۱۵
FC Roskilde
۲
۲
Fremad Amager
Finished
۱۶:۱۵
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Adiur
۰
۲
Atletico San Jorge Mutual Y Social
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico San Lorenzo De Cordoba
-
-
Andino Sport Club
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Slovan Cernovir
۲
۱
SK Sulko Zabreh
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize E
MFK Havirov
۲
۱
1 HFK Olomouc
Finished
۱۲:۴۵
Fc Tvd Slavicin
۳
۱
SK Hranice
Finished
۱۲:۴۵
TJ Sokol Usti
۰
۳
FC Vsetin
Finished
۱۲:۳۰
Slovakia
3. Liga
FC Nitra B
۰
۱
KFC Kalna Nad Hronom
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
V-League
HA Noi FC
۳
۱
Vicem Hai Phong
Finished
۱۶:۳۰
Quang Nam FC
۳
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
NAM Dinh FC
۱
۰
Becamex Binh Duong
Finished
۱۴:۳۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga West
Annabichler SV
۰
۲
SGA Sirnitz
Finished
۱۳:۰۰
Ecuador
Serie A
LDU Quito
۲
۱
CS Emelec
Finished
۰۲:۳۰
Fuerza Amarilla SC
-
-
Mushuc Runa SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
Challenge League, Women
Ngu Nagoya Fc Ladies
۳
۰
Okayama Yunogo Belle
Finished
۱۰:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Busan I Park
۳
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۰:۳۰
Greece
Football League
Apollon Larissa FC
۱
۰
AO Platanias
Finished
۱۶:۳۰
Sparti
-
-
Apollon Pontou
Cancelled
۱۶:۳۰
Trikala 1963
-
-
PAO Aittitos Spata FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Victoria Cologne
۰
۰
ROT Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Dortmund II
۰
۱
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
ROT Weiss Oberhausen
۱
۶
1. FC Cologne II
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Stade Gabesien
۱
۳
Club Sportif Sfaxien
Finished
۱۸:۳۰
US Monastir
-
-
Esperance Sportive De Tunis
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Stade Tunisien
۳
۱
AS Gabes
Finished
۱۸:۳۰
Club S Hammam-Lif
-
-
ES Metlaoui
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I, Playoffs
Atletico Mineiro MG
۱
۱
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۰:۰۰
Algeria
Ligue 1
Paradou AC
۲
۰
JS Saoura
Finished
۱۹:۳۰
JS Kabylie
-
-
MC Oran
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Olympique Medea
-
-
CS Constantine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Ain Mlila
-
-
MO Bejaia
Finished
۱۹:۳۰
MC Alger
-
-
CA Bordj Bou Arreridj
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USM Bel Abbes
-
-
DRB Tadjenanet
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ES Setif
۱
۱
USM Alger
Finished
۱۹:۳۰
CR Belouizdad
۲
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola
Wydad Athletic Club Casablanca
۲
۲
RCA Raja Casablanca Athletic
Finished
۱۹:۳۰
Ittihad Tanger
-
-
RSB Berkane
inprogress
۲۱:۳۰
OCS Olympique De Safi
-
-
AS Far Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
FUS Rabat
-
-
Hassania Union Sport Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Istanbul Basaksehir
۱
۱
Caykur Rizespor
Finished
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu
۰
۳
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 1
Prachuap FC
۱
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۳
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga Premier
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۰
Club Necaxa Ii
Finished
۰۲:۳۰
Irapuato
۱
۰
Pioneros de Cancun
Finished
۰۴:۳۰
Leones Negros Udg II
-
-
Cimarrones de Sonora FC II
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Bluebell United FC
۳
۲
Bangor Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 2
Police Tero FC
۱
۱
Kasetsart FC
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
FNL
1 SC Znojmo FK
۲
۵
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
FK Varnsdorf
۲
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Hradec Kralove
۳
۱
MFK Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
FC Mas Taborsko
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 6
Orihuela CD
-
-
Paterna CF
inprogress
۲۱:۰۰
Spain
Segunda B Group I
Cultural Leonesa
-
-
Salamanca CF Uds
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Dalkurd FF
-
-
Mjallby Aif
inprogress
۲۰:۰۰
Norrby IF
۱
۷
Jonkopings Sodra IF
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
Professional League, Group A
Rivers United FC
-
-
Sunshine Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University FC
۱
۰
Army FC
Finished
۱۳:۳۰
Kasem Bundit University FC
۲
۱
Surat Thani Fc
Finished
۱۳:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Altay SK
۲
۲
Hatayspor
Finished
۱۴:۳۰
Boluspor
۲
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 1
AC Paradou
۳
۱
JS Saoura
Finished
۱۵:۳۰
AS Ain Mlila
۳
۳
MO Bejaia
Finished
۱۵:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Zvezda Perm
۰
۰
Neftek. Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۲
۰
Fc Ufa-2
Finished
۱۵:۳۰
China
China League 1
Shijiazhuang Ever Bright FC
۵
۰
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۶:۰۰
Xinjiang Tianshan Leopard
۱
۱
Heilongjiang Lava Spring
Finished
۱۲:۳۰
Sichuan Annapurna
۱
۱
Beijing Sport University FC
Finished
۱۲:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
Kahramanmarasspor AS
Finished
۱۷:۰۰
BAK Spor Klubu
۰
۳
Sivas Belediye Spor
Finished
۱۷:۰۰
Bandirmaspor
۱
۴
Menemen Belediye Spor
Finished
۱۷:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۲
Fatih Karagumruk SK
Finished
۱۷:۰۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
۱
۲
Fethiyespor
Finished
۱۷:۰۰
Pendikspor
۲
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۷:۰۰
Sanliurfaspor
۱
۲
Tokatspor
Finished
۱۷:۰۰
Zonguldak Komurspor
۳
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۷:۰۰
Romania
Liga 1, Championship round
FC Viitorul Constanta
-
-
Fotbal Club Fcsb
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League
Rockdale City Suns
۱
۱
Sydney FC
Finished
۰۹:۰۰
Hakoah Sydney City East
۱
۳
Wollongong Wolves
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
NB III
Putnok VSE
۲
۱
Jaszbereny
Finished
۱۵:۳۰
India
Delhi Senior Division
Ahbab FC
۲
۰
Hindustan FC
Finished
۱۵:۰۰
China
China League 2
Zhejiang Yiteng
۴
۱
Hubei Chufeng Heli FC
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia
2. Liga
FC Petrzalka 1898
۰
۱
Partizan Bardejov
Finished
۱۳:۰۰
Germany
3. Liga
1 FC Kaiserslautern
۰
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۰
۳
Energie Cottbus
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1st Division, Relegation group
Enosis Neon Paralimni
۲
۲
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۵
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۴:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۲
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۶:۳۰
Russia
PFL, South
Urozhay Krasnodar
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۶:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
۰
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۹:۳۰
England
Premier League
Everton FC
۴
۰
Manchester United
Finished
۱۷:۰۰
Cardiff City
۰
۲
Liverpool FC
Finished
۱۹:۳۰
Arsenal FC
۲
۳
Crystal Palace
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
First Division B, Relegation Round
Lommel United
۰
۱
KSV Roeselare
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One
Arbroath FC
۲
۲
Raith Rovers
Finished
۱۹:۳۵
Argentina
Primera D Metropolitana
Central Ballester
-
-
Defensores de Cambaceres
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Hekimoglu Trabzon
۱
۰
Tire 1922 Spor
Finished
۱۷:۰۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۱
Nazilli Belediyespor
Finished
۱۷:۰۰
Yomraspor
۱
۲
Artvin Hopaspor
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group 1
AC Horsens
۰
۱
Sonderjyske
Finished
۱۸:۳۰
Vejle BK
-
-
Aarhus GF
inprogress
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
San Luis De Quillota
۱
۱
Deportes Copiapo
Finished
۰۳:۳۰
AC Barnechea
-
-
Santiago Wanderers
inprogress
۲۱:۰۰
Deportes Puerto Montt
۰
۰
Union San Felipe
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۱
۱
CSD Rangers
Finished
۰۲:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Relegation Round
FC Vereya
۰
۳
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۰۰
Israel
Liga Bet South, Relegation
Hapoel Ironi Gedera
-
-
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Memmingen
-
-
FC Bayern Munich II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۱
۰
FC Pipinsried
Finished
۱۹:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
LD Alajuelense
۲
۲
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
Independiente De Santo Tome
۰
۰
Argentino De San Carlos Centro
Finished
۰۲:۳۰
Belgium
First Division A, Playoffs 2B
KV RS Waasland Beveren
-
-
Royal Mouscron-Peruwelz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Clausura, Group 1
Puebla FC
-
-
Pumas Unam
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Championship Round
PFK Beroe Stara Zagora
-
-
PFC Cherno More Varna
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Clube Esportivo Lajeadense RS
-
-
Esportivo Bento Goncalves RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Egypt
Premier League
Haras EL Hodood
-
-
Al-Zamalek
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Serc Brasil Rs
-
-
Associacao Nova Prata de Esportes RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Huracan Las Heras
-
-
San Martin Formosa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bahrain
Premier League
East Riffa
-
-
AL Budaiya
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
AL Hidd
-
-
Al-Shabbab
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Malkiya Club
-
-
AL Hala
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Brazil
Pernambucano, Serie A1, Playoffs
SC Recife PE
-
-
Nautico PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Defensor Sporting
-
-
Plaza Colonia Reserve
inprogress
۲۱:۰۰
Russia
PFL, West
FC Chertanovo Moscow II
۰
۱
Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Melaka United FC
۱
۰
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goteborg FC
۱
۱
Eskilstuna United
Finished
۱۷:۳۰
FC Rosengard
۵
۱
Kristianstads Dff
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Bagcilar SK
۲
۱
1461 Trabzon
Finished
۱۷:۰۰
Kocaelispor
۰
۰
Ankara Adliyespor
Finished
۱۷:۰۰
Halide Edip Adivarspor
۲
۱
24erzincanspor
Finished
۱۷:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Sultanbeyli Belediyespor
۰
۲
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۷:۰۰
Pazarspor
۱
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۷:۰۰
Ofspor
۳
۱
Yeni Altindag Belediyespor
Finished
۱۷:۰۰
Catalcaspor
۱
۱
Alibeykoy
Finished
۱۷:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
1. Ffc Turbine Potsdam 71
۶
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۶:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۱
۲
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۱۶:۳۰
CSF Speranta Nisporeni
-
-
CS Petrocub
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
FC Wit Georgia
-
-
FC Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
PFL, Center
Rotor Volgograd II
-
-
Fc Khimki-m
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
National League
Hantharwady United
۲
۰
Zwekapin United
Finished
۱۴:۰۰
Hong Kong
Division 2
Kwong Wah
-
-
Leaper Saint Joseph
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
China
China Super League Reserve
Beijing Renhe
-
-
Shenzhen Red Diamond
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A1, Playoffs
SC Corinthians SP
-
-
SAO Paulo FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید