0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Serbia
Serbia Cup
Partizan Beograd
-
-
FK Mladost Lucani
inprogress
۲۱:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Akzhayik Uralsk
۳
۰
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
France
Ligue 1, Relegation/Promotion Playoffs
AC Ajaccio
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Spain
Copa de SM La Reina
Athletic Bilbao
-
-
Real Sociedad
inprogress
۲۱:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۸:۳۰
Melaka United FC
۱
۱
Selangor Pkns
Finished
۱۸:۳۰
Pknp FC
-
-
Selangor FA
Cancelled
۱۸:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
NK Krsko
Finished
۱۸:۳۰
ND Gorica
۴
۱
NK Ankaran Hrvatini
Finished
۱۸:۳۰
NK Celje
۰
۴
NK Maribor Piv Lasko
Finished
۱۸:۳۰
Triglav Kranj
۰
۴
NK Domzale
Finished
۱۸:۳۰
Aluminij Kidricevo
۱
۳
NK Rudar Velenje
Finished
۱۸:۳۰
Macedonia
Macedonia Cup
FK Pelister Bitola
-
-
Shkendija 79 Tetovo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Estonia
Premium Liiga
JK Tallinna Kalev
۲
۲
Nomme Kalju FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۱
۳
Parnu JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
FC Flora Tallinn
-
-
FCI Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Ostersunds FK
-
-
IK Sirius FK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Norrkoeping
-
-
GIF Sundsvall
inprogress
۲۱:۳۰
BK Haecken
-
-
AIK
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
Superliga, Europa League Playoffs
MSK Zilina
۵
۰
FC Nitra
Finished
۲۰:۰۰
AS Trencin
۴
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۰۰
Philippines
Philippines Football League
Ceres-Negros FC
۳
۰
Davao Aguilas
Finished
۱۵:۳۰
Global Cebu FC
۳
۱
Kaya FC
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division, Group 4
Manthiqueira
-
-
SAO Paulo SP
inprogress
۲۲:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group E
Cruzeiro MG
۲
۱
Racing Club Avellaneda
Finished
۰۵:۰۰
Universidad De Chile
۰
۲
Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Fortaleza CE
۲
۰
Criciuma SC
Finished
۰۵:۰۰
CSA AL
۱
۴
Figueirense SC
Finished
۰۲:۴۵
Belgium
First Division, Europa League Playoffs, KO-stage
SV Zulte Waregem
-
-
Sporting Lokeren
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Croatia
Croatia Cup
GNK Dinamo Zagreb
-
-
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Stjarnan Gardabaer
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
UMF Grindavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Sweden
Superettan
Örgryte IS
-
-
IFK Varnamo
inprogress
۲۱:۳۰
Landskrona Bois
-
-
Halmstads BK
inprogress
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra
-
-
Degerfors IF
inprogress
۲۱:۳۰
IK Frej Taby
-
-
IK Brage
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Preliminary Round
Tyresö FF
-
-
Arameiska-Syrianska
inprogress
۲۲:۱۵
Enskede IK
-
-
Sollentuna FF
inprogress
۲۱:۳۰
Ukraine
Premier League, Relegation/Promotion Playoffs
Chernomorets Odessa
۱
۰
FC Poltava
Finished
۲۰:۳۰
FC Zirka Kropyvnytskyi
۱
۱
Desna Chernigov
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
Dinamo Bucuresti
-
-
FC Voluntari
inprogress
۲۲:۱۵
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Queensland Lions
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
U19 Persha Liga
FC Dynamo LVIV
۳
۲
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotyv Kyiv
۳
۳
Obolon-Brovar Kyiv
Finished
۱۵:۳۰
Girnyk Novoyavorivsk
۰
۰
Mfa Mukachevo
Finished
۱۵:۳۰
Volyn Lutsk
۱۰
۰
Rukh Vinnyky
Finished
۱۵:۳۰
Dush Ternopil
۵
۰
FC Teplovyk-Dush-3 Iv. Fr.
Finished
۱۵:۳۰
Dufc Atletic Odessa
-
-
Podillya Khmelnitskiy
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۱
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۵:۱۵
Moldova
Divizia Nationala Feminin
Noroc Nimoreni
۲
۱
Ss Ciobruciu
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Urena SC
۱
۰
Titanes FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Hermanos Colmenarez
۲
۰
Union Local Andina
Finished
۰۰:۰۰
Yaracuy FC
۵
۱
Ucv FC
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros FC
-
-
Union Atletico Falcon
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo JBL Del Zulia
-
-
Yaracuyanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Petroleros de Anzoategui
-
-
Angostura FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Los Angeles FC
۱
۱
Borussia Dortmund
Finished
۰۶:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۰
۱
Vmfd Zalgiris
Finished
۱۹:۳۰
Trakai FK
-
-
FK Atlantas Klaipeda
inprogress
۲۱:۳۰
Ghana
Premier League
Bechem United
۱
۲
Liberty Professionals
Finished
۱۹:۳۰
Karela FC
۲
۱
Aduana Stars
Finished
۱۹:۳۰
Dreams
۱
۰
Eleven Wonders FC
Finished
۲۰:۰۰
Ebusua Dwarfs
۲
۰
Ashanti Gold FC
Finished
۱۹:۳۰
Berekum Chelsea FC
۲
۱
Medeama SC
Finished
۱۹:۳۰
WA All Stars FC
۰
۱
Inter Allies FC
Finished
۱۹:۳۰
Asante Kotoko
۲
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Vinnytsia Region
FC Svitanok Agrosvit
۱
۱
Fakel Lypovets
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Pantery Uman
۰
۲
Zlagoda Dnipro
Finished
۱۳:۰۰
Rodina-Licey Kostopil
۱
۲
Legend-Chekseal Chernigov
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
U19 League
Videoton FC
۱
۰
MTK Hungaria
Finished
۱۵:۳۰
Taiwan
Intercity League
Hang Yuen
۲
۲
Hasus TSU FC
Finished
۱۲:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Shinnik-M Yaroslavl
۲
۱
Sshor Volga Tver Region
Finished
۱۶:۳۰
Fakel Kirov
۱
۰
4 Sada Vologda
Finished
۱۹:۰۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Penarol Montevideo
۱
۰
Atletico River Plate
Finished
۱۷:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Slutsk
۱
۱
FC Dinamo Brest
Finished
۱۸:۴۵
Dinamo Minsk
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Oman
Oman Professional League
AL Nasr FC
-
-
Fanja SC
inprogress
۲۲:۳۰
USA
US Open Cup
North Carolina FC
۴
۱
Ocean City Nor Easters
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro, Serie A, Group 2 Women
Ponte Preta SP
-
-
Portuguesa De Desportos SP
inprogress
۲۲:۳۰
Moldova
Cupa Moldova
FC Milsami
-
-
FC Zimbru Chisinau
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Dongazdobycha
۳
۱
Chayka M
Finished
۱۷:۳۰
Af-Ponedelnika-M
-
-
Tpf-Uor
Finished
۱۸:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۱
۱
Dpmm FC
Finished
۱۷:۰۰
Romania
Liga 2 Women, Seria East
CS Navobi Iasi
۴
۲
Fc Magura 2012 Bacau
Finished
۱۸:۳۰
Real 2 Craiova
-
-
Armonia Dolhesti
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Promotion Playoffs
Trapani Calcio
-
-
Cosenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
AC Pisa 1909
-
-
AS Viterbese Castrense
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
-
-
AC Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
AC Reggiana 1919
-
-
SS Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
SS Sambenedettese Calcio
-
-
Piacenza Calcio 1919
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Israel
Cup, Women
Hapoel Nir Ramat Hasharon
-
-
MS Kiryat Gat
inprogress
۲۱:۱۵
Poland
III Liga
KS Ursus Warszawa
۱
۳
Huragan Morag
Finished
۱۹:۳۰
GKS Wikielec
-
-
MKS Elk
Finished
۲۰:۳۰
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
-
-
Sokol Ostroda
Finished
۱۹:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۴
Falubaz Zielona Gora
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۵
۰
Victoria Sulejowek
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Warszawa
-
-
KS Warta Sieradz
inprogress
۲۲:۳۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Platinum Stars
-
-
Jomo Cosmos
inprogress
۲۲:۰۰
Rwanda
Peace Cup
Rayon Sports FC
۲
۰
Etincelles
Finished
۱۸:۰۰
Ecuador
Serie B, Primera Etapa
America
-
-
Mushuc Runa
inprogress
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
PSM Makassar
Finished
۱۸:۰۰
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
Divize E
Opava B
۳
۱
FK Jesenik
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Tampere
Tampereen Ilves 2
-
-
FC Ilves-Kissat
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Olympiada Imitou
-
-
Leontikos Kifisias
Finished
۲۱:۰۰
Akratitos
-
-
Pigasos Thriasiou
inprogress
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Bayernliga, Relegation/Promotion
SE Freising
-
-
SV Kirchanschoering
inprogress
۲۱:۰۰
BCF Wolfratshausen
-
-
SB Chiemgau Traunstein
inprogress
۲۱:۰۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
Kingston City FC
۰
۴
Bentleigh Greens
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FC Znamya Noginsk
۴
۲
Peresvet Domodedovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Metallist-Korolev
۰
۰
Kvant Obninsk
Finished
۱۹:۳۰
Lobnya
-
-
FC Istra
Finished
۱۹:۳۰
Saturn-2 Ramenskoe
۵
۰
FK Sergiev Posad
Finished
۱۹:۳۰
FC Kolomna-2
۱
۱
FC Stars Kolomna
Finished
۱۹:۳۰
SOK Keramik
-
-
Uor-5 Egorievsk
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
-
-
Rot-Weiss Koblenz
Interrupted
۲۲:۰۰
Hungary
Magyar Kupa
Puskas Akademia
-
-
Ujpest FC
inprogress
۲۲:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
FC Legirus
-
-
Parus
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Fk Vysoka N/l
-
-
Tj Lazne Belohrad
Finished
۲۰:۰۰
Iceland
4 deild, Group A
Ymir
-
-
KB
Finished
۰۰:۳۰
Ukraine
Vyscha League Lviv Region
Pogon LVIV
۳
۲
FC Mostyska
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Everton AFC
-
-
St Marys AFC
inprogress
۲۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Firhouse Clover
-
-
Crumlin United FC
inprogress
۲۲:۳۰
St Mochtas FC
-
-
Portmarnock FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Esporte Clube Novo Horizonte RS
-
-
Sport Club Rio Grande RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Juventude RS
-
-
Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
Denmark Amateur
U21
Hvidovre
-
-
HB Koge
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
Riihimaen Palloseura
-
-
Lahden Reipas
Finished
۲۰:۰۰
Finland Amateur
3 Division Turku
AIFK Turku
-
-
SC Wolves
Finished
۱۹:۴۵
Russia
Golden Ring Cup
FC Cherepovets
-
-
FC Cherepovets 2
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
Sluch Krasilov
-
-
FK Khmelnitsky
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Bulgaria
AFL Cup
FK Arda Kurdzhali
-
-
Kariana Erden
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CA San Miguel II
-
-
Almirante Brown
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3, Playoffs
Tarsus Idman Yurdu
۱
۰
Kizilcabolukspor
Finished
۱۷:۳۰
Greece
U19 Football League
Ergotelis
۶
۰
Sparti
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Cupei Romaniei, Women
Piros Security Arad
۲
۶
Css Targoviste Feminin
Finished
۱۷:۰۰
Acs Heniu Prundu Bargaului
۱
۱
Vasas Femina Odorheiul Secuiesc
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Villa Dalmine
-
-
All Boys
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Russia
Zone Chernozemeye
Atom Novovoronezh
-
-
FC Metallurg-Oemk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Youth
U19 Friendly Games
China
۴
۰
Hungary
Finished
۱۵:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Glentoran Belfast United
-
-
Derry City Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cliftonville LFC
-
-
Linfield Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید